Medijska ličnost i međunarodni govornik Maura Sweeney održaće predavanje na temu liderstva i uticaja

2.11.2017.

U četvrtak 23. novembra 2017. godine, sa početkom od 12:30h u učionici U1, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, održaće se gostujuće predavanje u okviru „Panela lidera“ koje tradicionalno organizuje Univerzitet Metropolitan, gde je učesnik i predavač motivacioni govornik Maura Sweeney iz Sjedinjenih Američkih Država.

Maura Sweeney je američka autorka i novinarka, uspešna poslovna žena i bivša korporativna menadžerka, koja artikuliše jedistvenu i motivišuću poruku za sve. Maura je održala svoja predavanja u preko 60 država i sa velikim entuzijazmom se vraća u Srbiju po treći put.

U okviru govorništva na međunarodnim događajima, liderskim konferencijama i univerzitetima u Sjedinjenim Američkim Državama i van njih, Maura je bila gost u stotinama medijskih kuća. Korišćenjem reflektivnih pitanja i anegdota utemeljenih na ličnom iskustvu, Maura podstiče nove oblike razmišljanja koja nisu predstavljena na tipičan način.

Pojedinci traže sebe, preduzetnici teže da razviju svoj brend, a lideri da prikažu najbolju verziju svega toga i kroz Maurina predavanja postaju inspirisani i duhovno obogaćeni. Kroz predavanje na temu liderstva i uticaja, imate priliku da otkrijete kako da iskoristite pun potencijal i ostvarite svoje ciljeve.

Za više informacija o Mauri Sweeney, posetite njen sajt www.Maura4u.com