Marta Forai iz ManpowerGroup održala predavanje o centrima procene i načinu testiranja pri budućem zaposlenju

4.05.2017.

Marta Forai, Solutions Manager iz ManpowerGroup održala predavanje na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, u sredu 3. maja 2017. godine, na temu „Centri procene“.

Studenti su dobili korisne informacije o načinu testiranja i kako se vrši selekcija kandidata u kompanijama pri zapošljavanju nakon završenih studija. Centri procene i njihovi ciljevi se odnose na – procenu kompetencije, sposobnost kandidata i „osobinu“ same ličnosti. Studenti su takođe bili u prilici da urade test sposobnosti i test ličnosti i iz prve ruke od stručnjaka iz ManpowerGroup čuju rezultate i za koje radne pozicije mogu da konkurišu u budućnosti.

Sa predstavništvima u preko 80 zemalja širom sveta, ManpowerGroup predstavlja globalnog lidera u oblasti privremenog i stalnog zapošljavanja, obezbeđujući organizacijama svih veličina kontinuirana kadrovska rešenja kako bi poboljšali poslovnu spremnost i konkurentnost.

Već sedam godina zaredom, ManpowerGroup je jedina kompanija u ovoj oblasti proglašena za najetičniju kompaniju u svetu od strane Ethisphere Instituta i visoko rangirana na Fortune 500 listi koja sadrži najveće američke kompanije, a istovremeno se nalazi na listi najvećih svetskih kompanija.