Maj – mesec finala takmičenja Metropolitan talenti

6.05.2015.

Univerzitet Metropolitan tradicionalno već devet godina za redom organizuje takmičenje za učenike trećih i četvrtih razreda srednjih škola, pod nazivom Metropolitan talenti.

Ove godine se prijavilo preko 200 kandidata koji su imali mogućnost da uz maksimalnu kreativnost iz oblasti Informacionih tehnologija, Dizajna i Menadžmenta, urade radove na zadate teme. Eliminacijom od strane komisjie, u finale takmičenja prošli su samo najkreativniji i najkvalitetniji radovi. Takmičari finalisti će se u subotu 16. maja boriti za osvajanje nagrade – besplatno školovanje na četvorogodišnjim osnovnim akademskim studijama, kao i za besplatno Metropolitan putovanje koje je podržano od strane turističke agencije Balkan Fun.

Svim takmičarima želimo puno uspeha u finalu!