Lynne Montgomery održala predavanje za studente na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu

28.04.2017.

Studenti Univerziteta Metropolitan u Beogradu imali su priliku da prisustvuju predavanju Lynne Montgomery, koje je održano u sredu 26. aprila 2017. godine na temu „Characteristics of people“.

Tema o kojoj je Lynne Montgomery govorila, bila je vezana za ljudsko ponašanje i prenela je  veoma poučnu i drugačiju poruku koja se odnosi na ovu temu od svega što su studenti Univerziteta Metropolitan imali priliku do sada da čuju i saznaju. Kao profesionalni ekspert u svom poslu i sa šarolikim dosadašnjim životnim iskustvom, iznela je dosta zanimljivih teorija koje se bave ljudima koji nas svakodnevno okružuju, njihovim karakteristikama i različitostima koje su kao nikada do sada zastupljena u celom svetu. Naglasila je da ne treba praviti razliku i predrasude prema nekome na osnovu nacionalnosti, boje kože i drugih opredeljenja, jer smo mi svi isti – stanovnici ove planete.

Lynne Montgomery je međunarodni profesor sa preko 16 godina nastavnog iskustva, na različitim nastavnim i menadžerskim pozicijama širom Evrope, na diplomskim i postdiplomskim studijama. Pored toga se bavi i međunarodnom diplomatijom i izgradnjom odnosa kako u privatnim, tako i u državnim organizacijama. Autor je više knjiga i publikacija, sa međunarodnim priznanjima. Fokus joj je na privrednim subjektima, sa specijalizacijom u filozofiji i etici. Pored toga već 9 godina svoje iskustvo usmerava na razvoj biznisa, konsaltinga i PR-a.