Likovni konkurs na temu – Ravnopravnosti i jednakih mogućnosti za visoko obrazovanje i uspešnu karijeru studenata sa hendikepom

18.04.2018.

Fakultet digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan zajedno sa Udruženjem studenata sa hendikepom, u sklopu angažovanja na evropskom projektu Trans2Work, organizuje likovni konkurs na temu – Ravnopravnosti i jednakih mogućnosti za visoko obrazovanje i uspešnu karijeru studenata sa hendikepom. Konkurs je otvoren za sve srednjoškolce i traje do 14. maja 2018. godine.

Deset najboljih radova će biti prikazano u okviru izložbe „Pobedi barijeru, gradi karijeru” u galeriji Pro3or (Koče Popovića 9, Beograd) od 15. maja. Radovi koji najbolje budu oslikali zadatu temu, biće svečano nagrađeni poslednjeg dana izložbe sa vrednim nagradama.

Osvojite vredne nagrade i više o likovnom konkursu pogledajte OVDE.

PRIJAVE SU OTVORENE DO 14. MAJA!