Kurs o kriptovalutama na Univerzitetu Metropolitan

8.11.2017.

U okviru Proakademije Univerziteta Metropolitan, počeo je kurs – Uvod u Bitkoin i kriptovalute. Održana je i prva radionica na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, koju je vodio Aleksandar Matanović.

Aleksandar Matanović je završio Master studije iz oblasti Digitalnih valuta, na Univerzitetu u Nikoziji, na Kipru i osnivač je servisa za otkup i prodaju Bitkoina (ECD.rs), kao i vlasnik CoinTelegraph franšize za Srbiju i jedan od osnivača „Bitkoin Asocijacije Srbije“. Pored Aleksandra gosti predavači će biti Ivan Bjelajac, Mališa Pušonja i Žarko Ptiček, stručnjaci iz oblasti kriptovaluta, koji će podeliti svoje znanje i iskustvo sa polaznicima kursa.

Radionice se održavaju naredne četiri nedelje, utorkom i četvrtkom sa početkom od 19h na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu. Više o samom kursu možete pogledati OVDE >>