Konferencija „STUDIJE I DOMAĆI RAZVOJ U OBLASTI RAČUNARSKIH IGARA“.

24.06.2016.

U cilju unapređenja studijskog programa Računarske igre koji je razvijen u okviru Tempus projekta Incoming, Univerzitet Metropolitan i Privredna komora Srbije organizuju u sredu, 29. Juna 2016. godine u 11 časova konferenciju “STUDIJE I DOMAĆI RAZVOJ U OBLASTI RAČUNARSKIH IGARA“.

Konferencija će biti prilika da predstavnici vodećih kompanija iz oblasti informacionih tehnologija i računaskih igara, ali i profesori i studenti Univerziteta Metropolitan koji već rade u ovim oblastima razmene mišljenja i iskustva u cilju  jačanja međunarodne orijentacije visokog obrazovanja u Srbiji uz povećanje zaposlenosti i mobilnosti nastavnika i učenika.

Pozivamo Vas da svojim učešćem u Tempus projektu Incoming date doprinos razvoju obrazovanja i stvaranju novih mogućnosti zaposlenja kadrova u ovoj oblasti.

Registraciju i potvrdu prisustva na konferenciji možete izvršiti na prijavi ispod.