Kompanija PowMio i Univerzitet Metropolitan dodeljuju stipendije za najbolje brucoše

27.06.2017.

Kompanija PowMio GmbH iz Nemačke u saradnji sa Univerzitetom Metropolitan, omogućava stipendije za 3 brucoša iz oblasti Softverskog inženjerstva. Stipendija obuhvata školarinu za sve četiri godine osnovnih akademskih studija. Prijavu možete poslati najkasnije do 10. jula 2017. godine.

Pored stipendije za sve studente sa dobrim prosekom, može biti obezbeđena i dodatna zarada. Studentima stipendistima biće dodeljen i mentor, koji će ih voditi kroz dalji profesionalni razvoj.

PowMio GmbH je Nemačka softverska kompanija, koja pored nemačkog tržišta posluje i na međunarodnom području, gde koristi najnovije i najnaprednije softverske tehnike i tehnologije.

Već 15 godina kompanija uspešno radi i razvija softverska rešenja za srednja i velika preduzeća. Zaposleni stručnjaci u kompaniji rade na visokom kvalitetu softvera za klijente i krucijalni servis ponude je full-stack za razvoj softvera i dizajn usluga.

Za prijavu i više informacija pogledajte OVDE.

Osvoji stipendiju i postani budući ekspert softverskog inženjerstva!