Kako funkcioniše prodaja u Oriflame-u? Gostujuće predavanje Ivane Čeliković Rajčić, nezavisnog direktora kompanije Oriflame Srbija na Univerzitetu Metropolitan

8.03.2017.

U utorak 14. marta u 16h u okviru predavanja i vežbi iz predmeta Principi prodaje u učionici U2 održaće se gostujuće predavanje Ivane Čeliković Rajčić, nezavisnog direktora kompanije Oriflame Srbija.

Biografija gošće: Osnovne studije na smeru međunarodni menadžment je završila 2011. godine na Ekonomskom fakultetu u Kragujevcu, a master studije na smeru marketing 2013. godine i to na istom fakultetu. U Oriflame kompaniji je radila i za vreme studiranja kao menadžer prodaje, a po završetku fakulteta postala je nezavisni direktor i trenutno vodi uspešan tim sa preko 500 mladih ljudi, koji je ujedno i najperspektivniji mladi tim u zemlji. Oni su 2016. godine dobili pehar za najveći rast prodaje u Srbiji koji potvrđuje njihove sjajne rezultate.

Kroz otvorenu diskusiju, gošća će na predavanju govoriti upravo o ovim uspesima kao i o tome:

• koje metode prodaje kompanija Oriflame koristi u svom poslovanju;
  • kako ova kompanija vrednuje svoje zaposlene i
  • kako prodaja može da doprinese razvoju karijere svakog pojedinca.

Predavanje je namenjeno svima koji žele da saznaju nešto više o principima prodaje i o tome kako biti uspešan prodavac.

Vidimo se u utorak 14. marta u 16h.