Još uvek nije kasno da obezbedite sebi mesto na studijama

30.07.2014.

Na Univerzitetu Metropolitan 23. avgusta organizuje se prijemni ispit za osnovne akademske studije. Ukoliko Vas zanimaju informacione tehnologije, menadžment ili dizajn prijave su otvorene do 21. avgusta. Kandidati su u mogućnosti da se prijave putem elektronske prijave, putem telefona 011/2030885 ili putem email-a: info@metropolitan.ac.rs Za sada na Univerzitetu Metropolitan određen broj maturanata je već sebi obezbedio mesto. Prijavite se i učinite isto! Za sve detaljnije informacije kontaktirajte nas putem navedenog broja telefona ili putem email adrese.
Univerzitet Metropolitan je doneo odluku da oslobodi kandidate od polaganja prijemnog ispita ukoliko su oni već polagali prijemni za neku drugu visokoškolsku ustanovu. U tom slučaju je potrebno samo da prođu kroz intervju sa predstavnicima Univerziteta prilikom upisa.

Školarina za studijske programe obuhvata stručnu literaturu kojoj studenti pristupaju koristeći se eLearning platformom LAMS. Knjige u štampanom obliku na Univerzitetu Metropolitan nisu u upotrebi.