Još jedan uspeh naših studenata sa menadžmenta

30.05.2014.

Studenti sa Fakulteta za menadžment, Univerziteta Metropolitan, pokazali su još jednom da su dorasli izazovima koje im postavljaju velike kompanije na takmičenjima. Ovog puta na najvećoj sportsko-edukativnoj manifestaciji u regionu „Menadžerijada 2014“, studenti Marina Nikolić, Petar Denić i Filip Šošević u disciplini „Elevator pitch“ imali su zadatak da kreiraju ideju i predstave je za šezdeset sekundi pred komisijom. Karantin od šest sati bio je dovoljan da dođu do ideje koja pre svega predstavlja realno rešenje sa izgledima uspeha. Tim našeg Univerziteta plasirao se na drugo mesto od ukupno deset prijavljenih timova.

Podsetićemo se i ranijih uspeha, naime prošlogodišnji tim osvojio je prvo mesto na takmičenju u rešavanju studije slučaja koje je organizovano u aprilu mesecu na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu i drugo mestu iz iste discipline na „Menadžerijadi 2013“ koje je takođe održano u Grčkoj.
U sportskoj disciplini „Ženski tenis“ i „Tenis mix“ osvojena su druga mesta, gde su Marija Kokot i Jovan Životić zaslužni za plasman.
Univerzitet Metropolitan se posebno ponosi uspesima studenata i ovim putem im čestitamo i želimo da se niz uspeha nastavi.