Još jedan uspeh naših studenata na case study takmičenjima

27.05.2013.

Tim Univerziteta Metropolitan za rešavanje studije slučaja ostvario je još jedan uspeh, ovog puta na najvećem edukativnom takmičenju ERSTE MENADŽERIJADA 2013. Još jednom se Smart aplikacija pokazala kao dobro rešenje zadatog problema i našem timu zasluženo donela drugo mesto.

SMART ERSTE mobilna platforma podržava usluge ERSTE banke i svojom funkcionalnošću bi banku plasirala na vodeće mesto na tržištu Republike Srbije. Cilj rešenja jeste da se drži korak sa informacionim tehnologijama i da se iskoriste mogućnosti koje pruža mobilna platforma, kako bi omogućilo mladima, odnosno studentima efikasnije korišćenje usluga koje pruža ERSTE Banka.

Timovi su imali 24h da daju rešenje, osmišljeno pod posebnim uslovima. Izolacija timova predstavljala je način da se ispolje veštine i znanja takmičara. Dvadeset minuta prezentovanja ideje pred komisijom bilo je sasvim dovoljno timu da prikažu svoju ideju, pa čak i da pruže priliku komisiji da testira aplikaciju koristeći mobilni telefon.

Tim Univerziteta Metropolitan se sastoji od četiri uspešna studenta kojima je ovo drugi uspeh za kratko vreme:

1. Marina Nikolić – Marketing menadžment III godina
  2. Ana Penjović – Operacioni menadžment III godina
  3. Milan Todorović – Operacioni menadžment III godina
  4. Nemanja Stančić – Informacione tehnologije II godina

Marija Kokot, studentkinja našeg Univerziteta osvojila je treće mesto u sportskoj disciplini – Ženski tenis.