Jazz festival Nišvill i studenti Univerziteta Metropolitan

26.08.2015.

Studenti Grafičkog dizajna Univerziteta Metropolitan iz Poslovno – obrazovnog centra u Nišu, učestvovali su na ovogodišnjem Jazz festivalu Nišvill. Učešćem na festivalu pokazali su svoje umetničke veštine kroz crtanje portreta.

Postaje lepa tradicija da se studenti Metropolitan univerziteta prepoznaju po stvaranju neverovatne gužve i graje na različitim događajima. Ovog leta, bili smo deo Jazz festivala Nišville. Kao i uvek, čekalo se u redovima za naše portrete koje su stvarali studenti studijskog programa Grafički dizajn. Bilo je i onih koji su se i sami oprobali u crtanju i tako osetili čari umetnosti.

Uz dobru muziku, druženje i celokupnu prijatnu atmosferu, svi prisutni su uživali. Kako bi poseta festivalu ostala u još lepšem sećanju, mnogima su se na poklon dodelili portreti koje su naši studenti uradili.

Sledeće druženje je već na Filmskim susretima u Nišu, 27. i 28. avgusta.

Vidimo se uskoro, a do tada pogledajte kako smo se proveli na Nišvill festivalu: