Izložba „Supermarket“

6.11.2013.

Kreativan rad naših studenata ponovo je priznat u okviru izložbe pod nazivom ‘’Supermarket ‘’, a u okviru pratećeg programa festivala Studentskog Internacionalnog Teatra koji ce se odrzati od 7-10 novembra. Na konkursu Fakulteta dramskih umetnosti studenti II godine – Teodora Cvetković, Katarina Vučetić, Danijela Mitrović, Madlena Domazet i Jelena Vučković, smera Modni dizajn koji vodi profesorka Ana Vasiljević uspešno su odgovorili na temu izložbe ‘’Kako vidiš život“,i svojom kreacijom I foto editorijalom na kreativan način iskazali svoj stav na aktuelne teme sa jedne strane ‘“Megamarketa ‘’ kao simbola izobilja I ‘’Minimarketa“ kao simbola oskudice i ograničenja.U glavnoj ulozi modela u editorijalu pojavljuje se poznata voditeljka televizije B92 Katarina Lazarević, a mi vas pozivamo da posetite ovu interesantnu izložbu koja će biti u holu Fakulteta dramskih umetnosti i podržite još jednom uspešan rad naših studenata.