Jer smo svi jednaki!<br>Izložba studenata FDU-a u galeriji Pro3or

Jer smo svi jednaki!
Izložba studenata FDU-a u galeriji Pro3or

11.05.2018.

Svečano je otvorena izložba studenata Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, pod nazivom „Pobedi barijeru, gradi karijeru“ u galeriji Pro3or.

Izložba je rađena na temu ravnopravnosti i jednakih mogućnosti za visoko obrazovanje i uspešnu karijeru studenata sa hendikepom, gde je predstavljena jednakost svih nas koji činimo ovu našu planetu i želju za međusobnim razumevanjem. Takođe cilj izložbe je da se podigne svest o jednakim potrebama svih ljudi za obrazovanje, samoaktuelizaciju i ostvarivanje u karijeri bez obzira na hendikep.

Studenti FDU-a su kroz različite medije dali svoje viđenje problematike, predrasuda i otežanih okolnosti sa kojima se studenti sa hendikepom suočavaju. Izložbu možete posetiti do 16. maja 2018. godine na adresi, Koče Popovića broj 9 u Beogradu.

Poslednjeg dana u okviru izložbe „Pobedi barijeru, gradi karijeru“ biće izabrani pobednici likovnog konkursa, koji je otvoren za sve srednjoškolce do 14. maja. Likovni konkurs je podržan od starne Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, zajedno sa Udruženjem studenata sa hendikepom, u sklopu angažovanja na evropskom projektu Trans2Work.

Više o likovnom konkursu pogledajte OVDE >>