Izložba „Pobedi barijeru, gradi karijeru” – ravnopravnosti i jednakih mogućnosti za visoko obrazovanje i uspešnu karijeru studenata sa hendikepom

7.05.2018.

Izložba studenata Fakulteta digitalnih umetnosti, Univerziteta Metropolitan na temu ravnopravnosti i jednakih mogućnosti za visoko obrazovanje i uspešnu karijeru studenata sa hendikepom, pod nazivom „Pobedi barijeru, gradi karijeru” održaće se od 09. do 16. maja 2018. godine u galeriji Pro3or (Koče Popovića 9, Beograd).

Cilj izložbe je da se podigne svest o jednakim potrebama svih ljudi za obrazovanje, samoaktuelizaciju i ostvarivanje u karijeri bez obzira na hendikep. Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan će u različitim medijima dati svoje viđenje problematike, predrasuda i otežanih okolnosti sa kojima se studenti sa hendikepom suočavaju.

Vidimo se na svečanom otvaranju u sredu 09. maja od 18h!