IZLOŽBA MARINE KOSTIĆ  “GENERACIJA”, U GALERIJI “OSMICA”

IZLOŽBA MARINE KOSTIĆ “GENERACIJA”, U GALERIJI “OSMICA”

1.04.2014.

Do kraja marta meseca u galeriji “Osmica”, koja se nalazi u ulici Kraljevica Marka 8, saradnica u nastavi Fakulteta digitalnih umetnosti, na odseku Modni dizajn, Marina Kostić organizuje zajedno sa svojim koleginicama Angelinom Perić i Majom Đorđević izložbu, pod nazivom “Generacija”.

Uz osvrt na najbezbrižnije i najintimnije trenutke, sklapanjem komadića jedne velike životne slagalice, kao i ovekovečavanjem promene kroz ciklus, autorke otkrivaju lepotu zapleta odjeka iz detinjstva, prošlog i sadašnjeg, živog i onog čega više nema. Kombinujuci tekstil, video, zvuk i druge elemente formiraju ambijentalu postavku.

Pozivamo sve studente Univerziteta Metropolitan i sve koji su zainteresovani, da slobodno dođu i posete ovu sjajnu izložbu.