Iskoristite šansu u septembarskom prijemnom roku – Upišite željene studije!

7.09.2015.

Septembarski prijemni ispit održaće se 11. septembra sa početkom u 12h u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu, kao i u Poslovno – obrazovnom centru u Nišu. Šansa za upis na željene studijske programe pruža se onima koji se do sada nisu upisali na neku drugu visokoškolsku ustanovu. Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti za polaganje prijemnog ispita na jedan od sledećih načina:

• Putem elektronske prijave
  • Slanjem mejla na adresu info@metropolitan.ac.rs (u mejlu navesti sledeće podatke: ime i prezime, studijski program, oblik nastave (internet ili tradicionalno), adresa stanovanja, broj telefona, email adresa, škola koju pohađate, datum kada želite da polažete prijemni ispit)
  • Telefonom na broj 011/ 20 30 885 ili 018/ 55 10 00

Kako izgledaju prijemni ispiti na Univerzitetu Metropolitan, možete pročitati ovde.