INGLOT radionica i kurs profesionalne šminke za studente Univerziteta Metropolitan

6.12.2016.

Univerzitet Metropolitan i INGLOT, jedan od vodećih svetskih brendova u oblasti korektivne kozmetike, organizuju kurs profesionalnog šminkanja specijalizovan za studente Modnog dizajna. U petak 09. decembra, u 14h na Univerzitetu Metropolitan biće održana jednočasovna promo radionica na kojoj će studenti imati prilike da se upoznaju sa prednostima kursa i kompletnom INGLOT ponudom koja će polaznicima biti na raspolaganju tokom obuke. Na sva pitanja će odgovarati Maria Tothova, predavač i glavni šminker.

Ovaj specijalizovani kurs obuhvata dvomesečnu obuku kroz savlađivanje osnovnih i naprednih tehnika korektivnog šminkanja i upoznavanje sa aktuelnim trendovima iz sfere beauty i fashion makeup/a. Za ovaj kurs nije neophodno prethodno znanje ni iskustvo, a cilj je da se polaznici potpuno osposobe za rad. Obuke se održavaju dva puta nedeljno, u trajanju od 3h u posebno opremljenoj šminkernici u centru grada, obezbeđeni su idealni uslovi za rad, kao i profesionalni alat i materijal u vidu široke palete INGLOT proizvoda. Nastavu vodi glavni edukator i oficijelni šminker sa dugogodišnjim iskustvom, Maria Tothova.

Po završetku kursa, INGLOT Srbija izdaje zvaničan INGLOT sertifikat kojim se potvrđuje da je polaznik savladao treninge predviđene programom kursa i da vlada veštinama koje opravdavaju zvanje šminkera.