Humanitarna akcija za decu iz „Zvečanske“ – Dečji osmeh nema cenu!

3.10.2017.

Univerzitet Metropolitan je odlučio da osmeh još dugo bude na licima dece iz Zvečanske”, što je dovoljan razlog da po drugi put organizujemo humantiranu akciju za mališane iz Centra za zaštitu odojčadi, dece i omladine iz Beograda, pod nazivom – Dečji osmeh nema cenu!

Naš zajednički cilj je da deci obezbedimo što lepši život i poklonimo osmeh, a vaš zadatak je da nas posetite u sredu 04. oktobra 2017. godine u Knez Mihailovoj ulici (kod Kulturnog centra Beograda) od 17h do 20h i pridružite nam se u realizaciji ovog cilja.

Na humanitarnoj akciji će biti izloženi radovi studenata sa Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, koji će se prodavati po simboličnoj ceni. Sva prikupljena novčana sredstva biće uplaćena na račun „Zvečanske“, za srećniji život mališana koji u njoj borave.

Budite humani i razlog dečjeg osmeha!