Humanitarna akcija UM-a iz Niša i udruženja „Nurdor“

17.10.2017.

Poslovno-obrazovni centar Univerziteta Metropolitan iz Niša organizuje humanitarnu akciju za mališane obolele od malignih bolesti, u saradnji sa udruženjem Nurdor. Humanitarna akcija se održava u petak 20. oktobra 2017. godine na platou u Obrenovićevoj ulici (Niš), u periodu od 14h do 20h.

Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti pripremili su svoje radove koji će se prodavati po simboličnoj ceni. Zajedno sa studentima, humanitarnoj akciji će se pridružiti profesori i marketing tim Univerziteta Metropolitan. Pored radova studenata koji će biti izloženi, iscrtavaće se brzopotezni portreti i ispisivati imena kaligrafskim pismom.

Budite humani i podržite roditelje, lekare, medicinsko osoblje i sve ljude koji su deo udruženja Nurdor sa malim doprinosom, koji će nekome puno da znači.