Gostujuće predavanje predstavnika kompanije Seavus na Univerzitetu Metropolitan

14.12.2016.

Da li vas zanimaju iskustva iz prakse zaposlenih u kompaniji koja je globalni provajder cutting edge tehnologija, servisa, proizvoda i rešenja, i koja svake godine ostvaruje godišnji rast od 20%?

Predavač mr Mateja Opačić Senior Developer u kompaniji Seavus će u utorak 20.12.2016. sa početkom u 12:00 časova na Univerzitetu Metropolitan, održati gostujuće predavanje za sve zainteresovane profesore, studente i učenike srednjih škola.

Cilj predavanja je da se studenti upoznaju sa kompanijom Seavus, sa kojom Univerzitet Metropolitan ima potpisan sporazum o saradnji, koji podrazumeva da naši studenti imaju mogućnost odrađivanja stručne prakse. Takođe, obrađivaće se teme na koji način kreirati Maven projekat sa više modula, Setup Spring-Boot projekta pomoću Maven-a, Heksagonalna/onion arhitektura i kako je implementirati, a biće i reči o Domain driven design-u, kao i primeri koda u Java 1.8 za jednu funkcionalnost od REST-a do baze.

Seavus grupa je globalni provajder cutting edge tehnologija, servisa, prozivoda i rešenja. Osnovan 1999. godine u Malmeu, Seavus danas ima više od 650 softverskih i tržišnih eksperata koji rade iz 11 kancelarija u 5 zemalja širom sveta: Švedske, Amerike, Makedonije, Srbije, Belorusije i Švajcarske. Sa više od 3500 zadovoljnih klijenata i godišnjim prihodom većim od 20 miliona evra, Seavus se kotira visoko na polju dizajna, razvoja i implementacije poslovnih rešenja, sistema i integracija, kao korisničke podrške. Očekivani godišnji prihod za 2016. godinu iznosi 30 miliona evra. Seavus je uvek u potrazi za novim tržištima i narednih godinu dana planiran je ulazak na minimum još dva nova.

Ukoliko želite da prisustvujete potrebno je da se prijavite:

Prijavite se

Ime i prezime *

Telefon *

Da biste koristili CAPTCHA, treba da instalirate Really Simple CAPTCHA dodatak.

Unesite kod sa slike: