Gostujuće predavanje Marte Forai Solutions Manager-a iz kompanije ManpowerGroup

28.04.2017.

U sredu 3. maja 2017. godine, sa početkom od 15h u učionici RU5 na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, održaće se gostujuće predavanje na temu “Centri procene”, koje će održati Marta Forai ispred kompanije ManpowerGroup.

Marta Forai je završila master studije za Kognitivnu neuronauku na Univerzitetu Trento u Italiji i počela sa radom u MenpowerGroup kao specijalista za HR 2012. godine. Kasnije je bila na poziciji tim lidera za permanentnu poziciju, procenu i pružanje pomoći, a od novembra 2015. godine se nalazi na poziciji Solutions Manager.

Sa predstavništvima u preko 80 zemalja širom sveta, ManpowerGroup predstavlja globalnog lidera u oblasti privremenog i stalnog zapošljavanja, obezbeđujući organizacijama svih veličina kontinuirana kadrovska rešenja kako bi poboljšali poslovnu spremnost i konkurentnost. ManpowerGroup kompanija u Srbiji je prihvatila i primenila najbolje globalne prakse i od 2008. godine, kada je ušla na tržište, dokazala je i razvila ekspertizu na najviši mogući nivo. ManpowerGroup pomaže kompanijama da upravljaju promenljivim potrebama za talentima na današnjem tržištu rada u kome brzi pristup adekvatnim kadrovima predstavlja jaku konkurentnu prednost.

Već sedam godina zaredom, ManpowerGroup je jedina kompanija u ovoj oblasti proglašena za najetičniju kompaniju u svetu od strane Ethisphere Instituta i visoko rangirana na Fortune 500 listi koja sadrži najveće američke kompanije, a istovremeno se nalazi na listi najvećih svetskih kompanija.