Gostujuće predavanje marketinškog maga Marka Krajnovića na temu – Klijent, agencija ili freelancer?

21.04.2017.

U utorak 25. aprila 2017. godine, od 18h u učionici U2, održaće se gostujuće predavanje Marka Krajnovića na temu „Klijent, agencija ili freelancer?“

Marko Krajnović je 1996. godine diplomirao na Pravnom fakultetu u Beogradu, međutim svoj dalji rad je preusmerio ka oblasti marketinga, gde je imao zapažene pozicije  i saradnju kako sa domaćim, tako i inostranim velikim kompanijama poput IBM-a, Philip Morris, Japan Tobacco, Procter & Gamble, Sony, Microsoft, Heineken, Logitech

Studenti  i prijatelji Univerziteta Metropolitan imaće priliku da čuju korisne savete stručnjaka na temu različitih dimenzija poslovanja – klijent, agencija ili freelancer.

Koji od ovih oblika poslovanja je najbolji?

Pozivamo vas da prisustvujete ovom predavanju, saznate koji oblik poslovanja vama najviše odgovara, proširite svoja znanja o savremenom poslovanju iz različitih oblasti, kao i motivaciju za nove korake u vašoj profesionalnoj karijeri!