Gostujuće predavanje Irme KOHEL o dizajnu i procesu

13.03.2018.

U petak 16. marta 2018. godine, sa početkom od 16:03h na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, biće održano gostujuće predavanje mlade i uspešne dizajnerke Irme KOHEL, sa temom o dizajnu i procesu.

Irma KOHEL je grafički dizajner, modni dizajner, dizajner proizvoda i enterijera, rođena u Bosni i Hercegovini. Diplomirala je Grafički dizajn i Master Dizajn novih medija na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu. Oznaka Irme KOHEL je nastavak diplomske teze „Izraz u funkciji grafičke multimedijalnosti“.

Irma je veliki esteta u dizajnu i domenu različitih medija, oblika i prostora. Radi kao grafički dizajner u oblasti vizuelnih komunikacija, dizajnira vizuelne identitete i ima poseban interes za spajanje dizajna proizvoda sa grafičkim dizajnom u vidu otisaka odeće i materijala. Minimalni grafički komadi, napravljeni od strasti i energije za ljude koji se osećaju dobro.

Ne propustite ovo zanimljivo predavanje i da budete deo dizajna i procesa.