Gostujuće predavanje direktorke marketinga i PR-a TC Ušće

24.05.2018.

Studenti Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan su imali priliku da prisustvuju gostujućem predavanju direktorke marketinga i PR-a TC Ušće, Jelene Zečar u okviru predmeta Integrisane marketinške komunikacije kod profesorke dr Milice Slijepčević.

Jelena Zečar je PR sa višegodišnjim iskustvom i radila je kao marketing direktor u velikim kompanijama poput Dunav osiguranja i British American Tobacco South East Europe. Ekspert je iz oblasti marketinga, korporativnih komunikacija i upravljanja. Diplomirala je na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, kao vrhunski poznavalac bankarstva, finansija i osiguranja, nakon čega je završila magistarske studije iz ekonomije.

Jelena je održala zanimljivo i korisno predavanje za studente koji će biti budući marketing lideri našeg društva i osvrnula se na ulogu i način funkcionisanja tržnih centara u savremenim tržišnim uslovima, sa posebnim osvrtom na TC Ušće.