Gostovanje profesorke dr Ane Bovan u jutarnjem programu niške televizije i najava konferencije „Neuromarketing 2017.“

27.03.2017.

Profesorka dr Ana Bovan je bila gost jutarnjeg programa niške televizije Belle Amie i najavila predstojeću stručnu konferenciju „Neuromarketing 2017.“, koja će se održati 31. marta od 10h na Univerzitetu Metropolitan u Nišu, gde je ulaz slobodan.

Budućnost je prvo došla na Univerzitet Metropolitan kroz konferenciju ovog tipa, koja se prvi put održava u Srbiji i koja je velika novost. Univerzitet Metropolitan prati svetske trendove, tako da se ova konferencija u Nišu odžava u istom periodu kada i samit u Londonu tj. svetska konferencija Neuromarketinga.

Na konferenciji će biti prisutni gosti iz 7 zemalja, a pored profesora sa Univerziteta Metropolitan, predavači će biti i profesori sa instituta za biološke nauke, kao i neuro naučnici. Potrebno je spojiti što veći broj stručnjaka i doći do zaključka na koji način se vrši neuroekonomija i neuromarketing kao savremena metoda istraživanja.

Pozivamo vas na Neuromarketing stručnu konferenciju i zainteresovane da se prijave ovde. U nastavku možete pogledati ceo intervju sa profesorkom dr Anom Bovan.