Fitnes fest na Univerzitetu Metropolitan

18.03.2014.

Na Univerzitet Metropolitan će se od 21. do 23. matra 2014. održati treći po redu  Fitnes Fest, koji ima za cilj da jednom godišnje okupi  fitnes stručnjake, vežbače,  trenere i instruktore, vlasnike i menadžere fitnes centara, proizvođače i uvoznike opreme, kao i svih drugih korisnika fitnes usluga. Fitnes fest okuplja sve zaiteresovane za ovu oblasti, kako bi se podigao  nivo znanja i komunikacije stručnjaka u oblasti fitnesa putem prezentacije novih trendova, javnih časova, radionica i predavanja.

U okviru ove manifestacije, u nedelju 23. marta u 12:00h, redovni profesor Univerziteta Metropolitan, dr Milan Mihajlović, koji će održati predavnje na temu “Budućnost fitnesa“.

Pozivamo sve zaljubljenike u fitnes, sport, i zdrav život uopšte, da se prijave i učestvuju na ovom festivalu.

Detaljnijim informacijama i prijavi možete pristupiti putem sledećeg linka .