DRUGI MET KREATIVNI IZLET

3.03.2016.

Protekle nedelje održan je sada već tradicionalni MET KREATIVNI IZLET 2016, kada je u dva dana oko 110 maturanata iz Vranja, Vladičinog Hana, Surdilice a potom i iz Pirota posetilo prostorije Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan u Nišu.

Maturanti su imali priliku da prisustviju radionicama iz oblasti informacionih tehnologija, manadžmenta i dizajna. Radionice koje smo organizovali za njih su: Web dizajn, Osnove java programiranja, Unapređenje prodaje, Kako napisati saopštenje za javnost, Dizajniranje vizuelnog identiteta i Tipografija.

Iste su bile održane od strane naših studenata i asistenata koji su im na praktičnim i realnim primerima pokazali kako upravljati određenim kompjuterskim alatima i preneli potrebno znanje koje će im koristiti u budućnosti.

Nakon odslušanih radionica, nastavili smo sa druženjem na  Univerzitetu i svi zajedno posetili izložbu naših studenata u Paviljonu u Tvrđavi sa temom „Prvi svetski rat u porodičnim albumima“ i na sveokupno oduševljenje profesora, maturanata i nas, nastavili dalje druženje.

Zahvaljujemo im se na poseti i pozitivnoj energiji.