Direktor kompanije DHL Srbija gost Univerziteta Metropolitan

8.12.2016.

Sa idejom da svojim studentima i profesorima, ali i široj javnosti, približi iskustva nekih od ključnih ljudi iz menadžmenta vodećih kompanija na našem tržištu, Univerzitet Metropolitan realizuje projekat „Panel lidera“.  Projekat uključuje seriju otvorenih panel diskusija, predavanja i radionica koje su osmislili profesori i studenti Fakulteta za menadžment, a zahvaljujući velikom interesovanju, projekat se realizuje već drugu godinu za redom.

Prvu u nizu interaktivnih radionica održaće dr Darko Babić, dugogodišnji generalni direktor kompanije DHL u Srbiji, koji će govoriti na temu „Menadžer budućnosti“.

Radionica će biti održana u ponedeljak 12. decembra 2016. godine u 17.00 sati u prostorijama Univerziteta Metropolitan (učionica U1).

Pozivamo vas da prisustvujete ovoj zanimljivoj radionici i iskoristite priliku da aktivno učestvujete u diskusiji i postavite pitanja menadžeru koji je svojim uspehom zaslužio poverenje rukovodstva najveće svetske distributerske kompanije DHL.

Prijavite se

Ime i prezime *

Telefon *

Da biste koristili CAPTCHA, treba da instalirate Really Simple CAPTCHA dodatak.

Unesite kod sa slike:

Očekujemo vas.