Darko Babić, generalni direktor DHL-a za Srbiju govoriće na biznis forumu ICSD 2016.

10.05.2016.

Darko Babić, generalni direktor DHL-a za Srbiju, biće jedan od glavnih govornika na prvoj međunarodnoj konferencija Fakulteta za menadžment ICSD 2016 koja će se održati 25. Maja 2016. u prostorijama Univerziteta Metropolitan.

Kompanija DHL svetski je lider u međunarodnom ekspresnom, drumskom i vazdušnom transportu i logistici , a iz godine u godinu raste u Srbiji, ostvaruje dobre poslovne rezultate, zapošljava sve više ljudi i radi na njihovoj edukaciji.

Cilj konferencije ICSD je predstavljanje rezultata istraživanja i diskusija o temama koje su bitne za  razvoj malih i srednjih preduzeća. Konkurentnost i inovativnost su od izuzetnog značaja za povećanje zaposlenosti i životnog standarda, pa će učesnicima biznis foruma gospodin Babić, na osnovu svog višegodišnjeg top menadžerskog iskustva, pružiti direktan uvid u aktuelna zbivanja u svetu biznisa.