Naš Univerzitet organizovao još jedan uspešan „Dan otvorenih vrata“ za buduće brucoše

30.04.2018.

U petak, 4. aprila 2018. godine, održan je Dan otvorenih vrata na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu za buduće brucoše, kako bi saznali sve korisne informacije o studijskim programima, načinu studiranja i kasnijem zaposlenju. Dobili su potrebne smernice kako bi lakše izabrali perspektivno zanimanje kojim žele da se bave nakon završenih studija. Takođe, imali su priliku da saznaju više o posebnim pogodnostima za studente i o studentskom životu od onih koji ga najbolje poznaju – studenata i profesora.

Srednjoškolcima je dobrodošlicu na Univerzitet Metropolitan poželela dekanka Fakulteta informacionih tehnologija prof. dr Miroslava Raspopović. Pored kreativnih radionica koje su realizovane sa profesorima Univerziteta i njihovim mentorima, organizovano je i krstarenje Dunavom. Budući studenti su imali priliku da se upoznaju sa prelepim okruženjem Univerziteta Metropolitan.

Kroz niz kreativnih radionica koje su održane, budući studenti su na dvočasovnim predavanjima mogli da nauče početne korake iz Menadžmenta i preduzetništva, da čuju korisne savete u okviru radionice Marketing na društvenim mrežama, da naprave prve korake iz Tipografije, da na profesionalan način nauče kako da obrade fotografiju, kao i da kreiraju svoju prvu video igru.

Na taj način, budući studenti su uvideli kako se obavlja nastava u okviru Univerziteta Metropolitan, kao i koji je sam koncept našeg rada sa studentima.

Univerzitet Metropolitan je tu za vas i sva vaša pitanja svakim danom, jer su kod nas studenti u centru pažnje i želimo da prenesemo najbolje znanje budućim ekspertima koji će biti deo našeg društva.

U produžetku pogledajte atmosferu sa samog događaja.