Cashless Case Challenge 2017

22.11.2017.

Nacionalna alijansa za lokalni ekonomski razvoj (NALED) i Ministarstvo finansija, uz podršku kompanije Mastercard i Societe Generale banke, u saradnji sa Fakultetom organizacionih nauka i Case Study Club-om, poziva student Univerziteta Metropolitan da se pridruže studentskom takmičenju za najbolje ideje za razvoj bezgotovinskog društva „Cashless Case Challenge 2017“.

Takmičenje je pokrenuto u okviru nacionalne kampanje Godina borbe protiv sive ekonomije, sa ciljem edukacije i uključivanja mladih u borbu protiv sive zone kroz pronalaženje kreativnih rešenja za razvoj i promociju bezgotovinskih plaćanja i veću finansijsku inkluziju u društvu.

Nagrada za tri prvoplasirana tima su tablet računari za svakog člana tima. Glavna nagrada za pobednički tim je plaćena stručna praksa i usavršavanje u Mastercardu, Societe Generale banci i NALED-u u trajanju od 6 meseci.

Više informacija o samom takmičenju možete pronaći na sledećem sajtu: http://uzmiracun.rs/cashlesscase