Brucoši dobro došli na Univerzitet Metropolitan!

3.10.2017.

U subotu 30. septembra 2017. godine, svečano su uručeni indeksi za brucoše i novu generaciju 2017/2018. na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu.

Brucoše su svečano pozdravili Predsednik i osnivač Univerziteta Metropolitan profesor dr Dragan Domazet, Rektor Univerziteta profesor dr Tatjana Šibalija, Dekan Fakulteta za menadžment profesor dr Radomir Šalić i Dekanka Fakulteta digitalnih umetnosti profesor dr Katarina Kaplarski.

Budući studenti našeg Univerziteta u Beogradu i centra u Nišu, imali su priliku da lično upoznaju, ali i dobiju savete od rektora, dekana i profesora. Upoznali su okruženje, način studiranja i novitete koji ih očekuju u nastavku obrazovanja.

Brucoši su nakon svečane dodele indeksa iz prostorija Univerziteta Metropolitan izašli sa osmehom na licu i puni pozitivne energije, spremno očekujući početak školske godine.

Univerzitet Metropolitan želi svim brucošima da akademskim putem koračaju krupnim koracima, da entuzijazam od prvog dana sa osmehom sačuvaju do kraja školovanja i da otkriju sve načine kako da iskažu svoje znanje, individualnost i da je kao uspešni diplomci pokažu svetu.

U nastavku možete pogledati delić atmosfere sa svečane dodele indeksa –