Bitcoin i budućnost digitalnih valuta – svetski aktuelna tema na Univerzitetu Metropolitan

13.06.2017.

Ekspert za digitalnu valutu, Aleksandar Matanović održao je predavanje na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, gde su bili prisutni ne samo studenti univerziteta, već i mnogobrojni posetioci različitog profila i godina.

Aktuelna tema o „Bitcoin“ i kripto valuti, još jednom je bila ispraćena velikim interesovanjem. Vodili su se razgovori o primeni valute budućnosti, koliko je do sada zastupljena digitalna valuta kod nas i u svetu, Blockchain tehnologija kao osnova svih kriptovaluta i koliko je sve to dalo maha u 21. veku. Aleksandar Matanović je kao ekspert dao precizne odgovore na sva pitanja prisutnih i naglasio da digitalna valuta ima i svojih mana, kao i sve ostalo što nas okružuje.

Univerzitet Metropolitan je još jednom pokazao da prati svetske trendove sa svim novinama koje se dešavaju oko nas. Drago nam je što smo imali priliku da ugostimo osnivača servisa za otkup i prodaju Bitcoin-a i vlasnika Contelegraph franšize za Srbiju, Aleksandra Matanovića i saznamo aktuelne informacije iz prve ruke.