Besplatne pripreme iz crtanja za buduće brucoše

25.02.2014.

U subotu 22. februara na Univerzitetu Metropolitan održane su besplatne pripreme iz crtanja za maturante koji planiraju da upišu studije iz oblasti dizajn. Profesorka docent mr Vesna Pavlović, predavač na predmetu Crtanje i slikanje, tog popodneva je u našem ateljeu sa maturantima radila osnove crtanja ugljenom na papiru, usavršavanje tehnika za proporciju crteža, kao i crtanje mrtve prirode. Na fotografijama možete pogledati atmosferu sa priprema. Ukoliko ste maturant i  zainteresovani ste za dizajn i želite da upišete studije iz iste oblasti možete da se prijavite na besplatne pripreme pitem email-a:  info@metropolitan.ac.rs  (ime i prezime, ime škole koju pohađate, kontakt telefon i mail adresu), takođe možete da se prijavite i putem broja telefona: + 381 11 20 30 885.