Besplatna radionica na temu: „Kako napisati CV i motivaciono pismo?“

24.10.2016.

Pod pokroviteljstvom Centra za razvoj karijere Univerziteta Metropolitan i studentske organizacije AIESEC, u sredu, 26. oktobra u 18h u učionici U1 biće održana besplatna radionica na temu “Kako napisati CV i motivaciono pismo”.

Predavač Olivera Milenković održaće korisno i interaktivno predavanje o tehnikama pisanja CV-a i motivacionog pisma. Ova dokumenta predstavljaju prvi kontakt koji ostvarujete sa potencijalnim poslodavcem koji na taj način dobija uvid u potencijale pojedinca kao najboljeg kandidata za radno mesto za koje konkuriše.

Ne propustite priliku da na zanimljiv i inovativan način saznate sve o novim metodama pisanja CV-a i svemu onome što će vam u budućnosti znatno olakšati zaposlenje.

Vidimo se u sredu 26. oktobra u 18h na Univerzitetu Metropolitan!