Belgrade Behance Reviews 2013

13.11.2013.

„Belgrade Behance Reviews 2013″ je deo globalnog niza događaja pod imenom „Behance Portfolio Reviews Week“, koji se održava u celom svetu. Mlada grupa kreativaca „Lege Artists“ iz Beograda je organizator ovog događaja u Srbiji za 2013. godinu pod nazivom „Mikser Beograd“. Na događaju je učestvovala i firma „SuperDot“ sa svojim poznatim brendom „MooMooShema“. U sklopu ovog događaja bila je i naša studentkinja Dragana Todorović. Radila je rad za konkurs – dizajn mušeme.
Dragana je ušla u uži izbor za nagradu iz dizajna mušeme i bila je među troje dizajnera koji su osvojili nagradu u vidu plasmana za dalje takmičenje. Dragana je dobila kao nagradu odštampanu mušemu sa svojim dizajnom i radiće u radionici firme „SuperDot“ neko vreme. Ko bude najbolji od njih troje dobiće poene za dalji pristup na međunarodnom takmičenju, za koje je i dobila pohvalnicu. Inače, Dragana je svojoj mušemi dala naziv „Karfiol na šporetu“. Mušemu je izradila u programima Ilustrator i Photoshop.
Dragana je zadovoljna uspehom koji je ostvarila na Mikser reviji i zato ovim putem želimo da prenesemo njene reči:
„Želela bi da se zahvalim profesoru Borisu Kuzmanoviću koji je meni i ostalim kolegama predavao predmet ilustracije. Čast mi je što sam završni student fakulteta METROPOLITAN. Zahvaljujući i profesorima koji su predavali i ostale predmete stekla sam potrebno znanje i stručnost iz oblasti dizajna. „
Mi smo ponosni na naši Draganu i želimo joj puno uspeha u daljem radu.