„artcetera” – izložba studenta FDU-a u okviru Belgrade Photo Month-a

24.04.2018.

Izložba „artcetera” studenata Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, će u okviru Belgrade Photo Month-a biti prikazana od 27. do 29. aprila 2018. godine na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, sa početkom od 18h.

„artcetera” će prikazati multimedijalni spektar radova iz oblasti ilustracije, fotografije, vizuelne grafike, 3d kompozitinga, interkativnih medija, animacija, i još mnogo toga. Saznajte kako budući lideri u vizuelnoj komunikaciji percipiraju i formatiraju svoje kreativne misli, i prevode svoja istraživanja u novi inovativni jezik.

Univerzitet Metropolitan u Beogradu, koji se nalazi na samoj obali Dunava u okviru Sportsko rekreativnog centra „Milan Gale Muškatirović“ na 25. maju, rado će dočekati sve ljubitelje i poštovaoce umetnosti i predstaviti jedinstveni i višečulni doživljaj za sve prisutne, uz neviđene apstraktne formate i prezentacije novih tehnika u oblasti dizajna.