Ana Vasiljević Čelar, docent Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan na London Fashion Weeku i Fashion Scoutu 2016

22.09.2016.

Profesorka Fakulteta digitalnih umetnosti, smera Modni dizajn, docent Ana Vasiljević Čelar predstavila je svoje modele na ovogodišnjoj prezentaciji Belgrade Fashion Week Showcase, koja je održana u okviru London Fashion Week i Fashion Scout platforme.

Prestižni modni događaj bio je povod da se na jednom mestu okupe najpriznatiji srpski dizajneri, kako odeće, tako i aksesoara od Ane Vasiljević Čelar, Ane Ljubinković, Jelene Stefanović, Sestara Stevančević, Jasmine Sanader, Danijele Biskup do Vlade Savića.

U nastavku možete pogledati deo modela koje je profesorka docent Ana Vasiljević Čelar predstavila posetiocima i reprezentima srpske mode.