Aleksandar Matanović ekspert za Bitcoin – valutu budućnosti, na Univerzitetu Metropolitan

7.06.2017.

Svetski stručnjaci kažu da će novac kakav poznajemo u narednim decenijama zameniti Bitcoin i kriptovalute, tj. takozvani elektronski novac o kome se kod nas malo zna. Koja je valuta postala vrednija od zlata prvi put u istoriji čovečanstva i koja će zameniti evro, dolar i dinar i šta je to Bitcoin?

Odgovore na pitanja o svetski aktuelnoj temi „Bitcoin“, možete čuti na gostujućem predavanju Aleksandra Matanovića, eksperta za digitalnu valutu, koje će se održati u ponedeljak 12. juna 2017. godine na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, u učionici U1.

Teme o kojima će se govoriti su – kada, kako i zašto je nastao Bitcoin, šta je toliko zanimljivo kod Bitcoin-a, Blockchain tehnologija kao osnova svih kriptovaluta i Blockchain van sveta finansija.

Aleksandar Matanović je završio master iz oblasti Digitalnih valuta na Univerzitetu u Nikoziji, na Kipru. Osnivač je servisa za otkup i prodaju Bitcoin-a (ECD.rs) i vlasnik Contelegraph franšize za Srbiju. Redovan je učesnik brojnih lokalnih i regionalnih konferencije i događaja koji obrađuju teme vezane za kriptovalute i Blockchain tehnologiju.

Saznajte više o revoluciji digitalne valute – Bitcoin.

Prijava je zatvorena.