Univerzitet Metropolitan, u okviru projekta „Introduction of part-time and short-cycle studies in Serbia” koji finansira Erasmus+ program EU, objavljuje 2. upisni rok za

UPIS STUDENATA ZA BESPLATNO STUDIRANJE
NA KRATKOM PROGRAMU «PROGRAMIRANJE U JAVI»
– Postanite Java programer za 12 meseci –

• Naziv kratkog programa: PROGRAMIRANJE U JAVI
  • Broj ESPB: 60
  • Broj studenata za besplatno studiranje: 5 preostalih mesta za upis
  • Način odvijanja nastave: Online, tj. preko Interneta, primenom sistema za elektronsko učenje Univerziteta Metropolitan
  • Pravo upisa: Studenti koji imaju završenu srednju školu, završene osnovne, master akademske ili strukovne studije
  • Školarina: Primljenim kandidatima je obezbeđeno besplatno studiranje
  • Početak nastave: oktobar 2017.
  • Kriterijumi rangiranja kandidata:
    • Vreme podnošenja prijave (prednost imaju kandidati koji su se ranije prijavili)
    • Nivo prethodno stečenog obrazovanja (prednost imaju kandidati sa većim stepenom obrazovanja)
    • Ocena motivisanosti studenta za završetak kratkog programa, stečena na osnovu razgovora sa kandidatom za upis i njegovog motivacionog pisma (prednost imaju kandidati sa većim motivom za završetak kratkog programa)
  • Dokument koji student dobija: Sertifikat o završenom kratkom programu  sa 60 ESPB za obavljanje posla JAVA PROGRAMER.
  • Rok za podnošenje prijave za upis: do 11. 9. 2017. godine.

Rezultati konkursa za upis na kratki program „Programiranje u Javi“

• Detaljnijim informacijama o kratkom programu „Programiranje u Javi“ možete pristupiti OVDE.
  • Nastavnom planu i programu za KP „Programiranje u Javi“ možete pristupiti OVDE.

Za više informacija pišite nam na stipendije@metropolitan.ac.rs

Šta je potrebno za online učenje?

„This project has been funded with support from the European Commission. This publication [communication] reflects the views only of the author, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein“