Najlepša postavka studentskih radova „Za decu iz Zvečanske“

14.09.2018.

Sa najlepšom postavkom studentskih radova Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, održana je još jedna humanitarna akcija „Za decu iz Zvečanske“ u ulici Kneza Mihaila.

Pored unikatnih radova, sugrađani su imali priliku da dobiju i svoj portret, koji su naši studenti brzopotezno iscrtavali. Takođe su bili izloženi i radovi neprofitabilne organizacije „Artist Anonymous, fueled and powered by Univerzitet Metropolitan“ koji su delo naših profesora i studenata.

Univerzitet Metropolitan će održati još jednu humanitarnu akciju u toku narednih meseci, gde će sugrađani moći da daju svoj doprinos Centru za zaštitu odojčadi, dece i omladine iz Beograda, jer kao što naš slogan glasi – Dečji osmeh nema cenu!